Za nesto sto ce trajati

Ja imam 48 godina. Slobodna,iskrena,ozbiljna.
Volela bih da pronadjem nekoga do 55 godina, za normalan, iskren, kulturan kontakt kojem bismo dali priliku da preraste u neku lepu pricu koja ce trajati..
Za dopisivanje, razgovore, upoznavanje.
Za nesto ozbiljno i trajno.

Kontakt ime: Marija
Postavljen: juče
Oglas je pogledan 306 puta
2
0
0
9

Kontakt Marija: Za nesto sto ce trajati





Pravila

Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja? Prijavite oglas