Cuda postoje, ako verujes u njih !!!

Ovo nije moj stil upoznavanja,ali je za sada najjednostavniji nacin.Ako su osobe normalne i kvalitetne smatram da nije greška pokušati. Ne bih previše o sebi pisao vise volim da se dokazujem delima, ne recima, posedujem kvalitete jedne normalne osobe sa lepim manirima. Upoznao bih damu karakternu, iskrenu za ozbiljnu vezu-brak !!!
Kontakt ime: NeobicnoObican
Lokacija: Beograd
Oglasna oblast: Srbija
Postavljen: danas
Kategorija: Bračne ponude
Oglas je pogledan 60 puta
0
0
0
5

Kontakt NeobicnoObican: Cuda postoje, ako verujes u njih !!!





Pravila

Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja? Prijavite oglas