Cuda postoje, ako verujes u njih !!!
Ovo nije moj stil upoznavanja,ali je za sada najjednostavniji nacin.Ako su osobe normalne i kvalitetne smatram da nije greška pokušati. Ne bih previše o sebi pisao vise volim da se dokazujem delima, ne recima, posedujem kvalitete jedne normalne osobe sa lepim manirima. Upoznao bih damu karakternu, iskrenu za ozbiljnu vezu-brak !!!
Kontakt ime:
NeobicnoObican
Lokacija: Beograd
Oglasna oblast: Srbija
Postavljen: danas
Kategorija: Bračne ponude
Oglas je pogledan 60 puta
Lokacija: Beograd
Oglasna oblast: Srbija
Postavljen: danas
Kategorija: Bračne ponude
Oglas je pogledan 60 puta
Kontakt NeobicnoObican: Cuda postoje, ako verujes u njih !!!
Pravila
Oglas nije u skladu sa pravilima oglašavanja? Prijavite oglas



